Григорій Козловський та його ФК «Рух» передали військовим ЗСУ термобілизну

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський та його ФК «Рух» передали військовим ЗСУ термобілизну
Григорій Козловський та його ФК «Рух» передали військовим ЗСУ термобілизну

Термобілизна для українських військових – для воїнів до 5-го окремого штурмового полку ЗСУ, 24-го окремої механізованої бригади ЗСУ імені Короля Данила, 125-ої окремої бригади територіальної оборони ЗСУ і в Бахмут.

Її вдалося закупити та доправити завдяки донатам, зібраних під час благодійного матчу зірок «Віримо в ЗСУ», який відбувся торік 18-го листопада. Співорганізатором тієї гри стали, зокрема, Григорій Козловський, почесний президент ФК «Рух»(Львів), та власне сам футбольний клуб.

Матч «Віримо в ЗСУ» об’єднав на футбольному полі Академії «Руху» відомих блогерів, акторів, співаків і футболістів. Тоді головною метою заходу став збір коштів на закупівлю термобілизни для українських захисників і захисниць у межах проєкту «Спорт зігріває».

Команда «All Stars» перемогла збірну артистів України з рахунком 10:6. Матч на засніженому полі видався емоційним, веселим і цікавим, він приніс задоволення його учасникам. Але найголовніше – це допомога нашим військовим.

Тож чимало охочих зараз відгукнулися на заклик «Руху» взяти участь у благодійному мультитурнірі, який відбудеться в суботу, 28-го січня, у спортзалі Emily Sport Arena на території комплексу Emily Resort та Академії ФК «Рух». Знаменитості шоу-бізнесу, кіберспорту, гумористи, блогери й інші публічні особи змагатимуться в трьох видах спорту – футзалі, баскетболі та флорболі.

Події
×