Біографія

Григорій Петрович Козловський

Український бізнесмен, меценат, співвласник Львівської тютюнової фабрики, засновник та ідейний натхненник ФК “Рух”, волонтер, керівник Благодійного фонду "Будинок Милосердя"

Життєве кредо: не зраджувати основним цінностям, бути максимально корисним суспільству, ніколи не припиняти розвиватися і осягати нові знання.
Григорій Петрович Козловський народився 1 лютого 1971 року у селищі Городиславичі Львівської області.
Диплом про вищу освіту отримав у 1994 році, закінчивши торговельно-економічний інститут міста Львова за спеціальністю “бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності”.
Свою трудову діяльність Григорій Козловський розпочав одразу після закінчення ВНЗ, у 21 рік. Цього ж року одержав посаду у відділі митного оформлення на Львівській тютюновій фабриці (1994—2000). У ті роки вона належала американській корпорації R.J. Reynolds Tobacco.
Зі спогадів Григорія Козловського: “У період розвалу Радянського Союзу корпорація зіткнулася з серйозними проблемами по розмитненню товару. Товарообіг сильно простоював, і фабрика могла втратити через це близько чотирьох мільярдів (у купонах)”. Загалом, за місяць Козловському, за його словами, вдалося врятувати понад 2 мільярди. У знак вдячності тодішній директор фабрики видав йому 100 доларів преміальних і призначив керівником відділу зовнішньоекономічної діяльності.

У 2010 році Григорій Петрович став співвласником компанії та директором цієї самої Львівської тютюнової фабрики.
З 2000 до 2004 року працював менеджером з комерційних питань на «Винниківській тютюновій фабриці».
У період з 2006 по 2010 рік обіймав посаду директора будівельної компанії ТОВ «Мега Євробуд».
У 2009 році заснував у Винниках готельно-ресторанний комплекс «Святослав», а з 2013 року і до сьогодні є співвласником та гендиректором львівського готелю “Гранд Готель”.
У 2018 році Григорій Козловський розширив свій, вже тоді досить успішний, ресторанний бізнес, відкривши ще один, унікальний у своєму роді, заклад з живими акулами – “36По” у центрі Львова.
З 2012 року – віце-президент Ватерпольного клубу “Динамо”.
Нині керує девелоперським підприємством Avalon Inc.
Активний громадський діяч, волонтер. Ще у 2010 році Козловський заснував ансамбль народно-сценічного танцю “Святослав” та є його почесним президентом.
З 2009 року він узяв під свою протекцію дорослу та юнацьку команди футбольного клубу “Рух” у місті Винники, активно спонсорує та підтримує його розвиток. Сам Григорій Козловський є чотикратним чемпіоном Прем’єр-ліги Львівської області серед аматорів (2012, 2013, 2014, 2015).
Григорій щиро любить своє “дітище”, тому він розпочав будівництво Академії футболу та покладає великі надії на її майбутнє. Академія стала першою у своєму роді і досі не має аналогів в Україні. Козловський вірить, що Академія розвинеться та стане незалежною від його фінансів.
З 24 лютого 2022 року через окупацію деяких міст в академії залишилося близько 350 дітей, які не змогли повернутися додому. На вимогу Григорія Козловського Академія взяла їх під свою протекцію та забезпечила дітей житлом, харчуванням, навчанням та всім необхідним для проживання.
У жовтні 2010 року на місці будинку сім’ї Маркевичів відкрив пам’ятник Огієнку.
У вересні 2015 року від видавництва “Апріорі” Козловський видав подарункову книгу-фотоальбом, присвячену святкуванню 660-річчя від першої письмової згадки про місто Винники.
З початку Російсько-української війни займається активною волонтерською діяльністю.
2022 року заснував Благодійний фонд “Дім Милосердя”, який спеціалізується на наданні гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від бойових дій Росії в Україні.

У квітні 2022 року представники Фонду, побувавши на Київщині, у містах, що найбільше постраждали від російської агресії, надали місцевим жителям гуманітарну допомогу. До Великодня Фонд організував та провів акцію #Великдень_для_захисника, завдяки зібраним коштам передали для львівських бійців на передову великодні подарунки.
На базі футбольного клубу “Рух” Козловський розгорнув штаб з надання допомоги вимушеним переселенцям, де українці могли отримати необхідну допомогу, продукти, предмети першої необхідності та, де були організовані гарячі обіди і можна було погрітися.
З перших днів повномасштабної війни Росії проти України Григорій Козловський організував блокпост для захисту від ворогів.
За свою активну допомогу ЗСУ Григорія було удостоєно низки значних нагород, серед яких: “Знак пошани” (Міністерства оборони України) за значний особистий внесок у забезпечення життєдіяльності Збройних сил України (2022), нагорода Львівського обласного військового комісаріату за вагомий внесок у розвиток ЗСУ (2022), дві відзнаки Православної церкви України “Орден Спасителя нашого Ісуса Христа” та “Орден Архістратига Михайла” (2021), відзнака командувача об’єднаних сил “Козацький хрест” ІІІ ступеня (2020), відзнака 74-го окремого розвідувального батальйону №А-2 ІІІ ступеня (2019), почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу “За заслуги перед Збройними силами України” (2019), відзнака командира 80 ОДШБр (2016), президента “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” (2016).
Григорій Козловський вважає, що під час війни кожен українець повинен своїм прикладом та позицією показувати молодому поколінню, що насправді означає любити Україну, якими способами можна і потрібно її розвивати, будувати та захищати, і як саме кожен з нас може зробити особистий внесок у перемогу України.
Щодо сімейного життя, Григорій – щасливий батько п’ятьох дітей. Від першої дружини має трьох дітей: син та дві доньки. Вдруге Козловський одружився з талановитою українською співачкою – Юлією Думанською. Вони виховують двох дітей – доньку та сина.
Принципи: за жодних умов не дозволити себе купити. Розраховувати лише на себе. Завжди залишатися собою, не зраджувати своїм переконанням. Відповідати за свої слова.

Чим можу допомогти

Ви можете звернутись до мене особисто
Волонтерські проєкти
Інші проєкти

2022

"Знак пошани" (Міністерства оборони України) за значний особистий внесок у забезпечення життєдіяльності Збройних сил України

2022

Нагорода Львівського обласного військового комісаріату за вагомий внесок у розвиток ЗСУ

2021

Дві відзнаки Православної церкви України "Орден Спасителя нашого Ісуса Христа" та "Орден Архістратига Михаїла"

2020

Відзнака командувача об'єднаних сил "Козацький хрест" ІІІ ступеня

2019

Відзнака 74-го окремого розвідувального батальйону №А-200 ІІІ ступеня

2019

Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу "За заслуги перед Збройними силами України"

2016

Відзнака командира 80 ОДШБр

2016

Нагорода президента "За гуманітарну участь в антитерористичній операції"

Хронологія

Віхи життя
Освіта
Від дитинства до отримання диплому про вищу освіту

Закінчив торговельно-економічний інститут міста Львова за спеціальністю “бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності”.

1971 - 1994
1994—2004
Початок трудової діяльності
Тютюнова фабрика R.J. Reynolds Tobacco

Робота на Львівській тютюновій фабриці

Трудова діяльність
ТОВ «Мега Євробуд»

Посада директора будівельної компанії ТОВ «Мега Євробуд»

2006—2010
2009 і по сьогоднішній день
Розвиток бізнесу
«Святослав», "Гранд Отель", "36По"

Розвиток готельно-ресторанного бізнесу

Спортивний шлях
"Динамо"

Віце-президент Ватерпольного клубу “Динамо”

2012
З 24 лютого 2022 і по сьогоднішній день
Волонтер
Допомога внутрішнім переселенцям, організація блок-посту, гуманітарна допомога

На базі футбольного клубу “Рух” він розгорнув штаб з надання допомоги вимушеним переселенцям, де українці могли отримати необхідну допомогу, продукти, предмети першої необхідності та де були організовані гарячі обіди і можна було погрітися.
З перших днів повномасштабної війни Росії проти України Козловський організував блокпост для захисту від ворогів.

ЗМІ про мене

Що говорять про мене ЗМІ
×