Григорій Козловський: під час благодійного матчу зібрали майже 300 тисяч для ЗСУ

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський: під час благодійного матчу зібрали майже 300 тисяч для ЗСУ
Григорій Козловський: під час благодійного матчу зібрали майже 300 тисяч для ЗСУ

Відомі блогери, актори та співаки зіграли з футболістами на футбольному полі Академії «Руху».  Попри сніг емоції зашкалювали. Але тепло випромінював сам проект «Спорт зігріває», а матч назвали «Віримо в ЗСУ»

Григорій Козловський, почесний президент ФК «Рух», який  став співорганізатором цієї гри, повідомив, що «у символічному поєдинку зустрілися збірна артистів України та команда «All Stars» зі Селезньовим, Федецьким, Кополовцем, Вацком у складі».

Команда зірок ФК РУХ

“Головна мета – зібрати кошти на закупівлю термобілизни для допомоги 5-му окремому штурмовому полку ЗСУ, 93-ій окремій механізованій бригаді ЗСУ «Холодний Яр», 125-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ. Лише під час поєдинку вдалося зібрати завдяки вашим донатам понад 200 000 гривень, але найприємніше те, що ви продовжуєте надсилати свої донати і після гри», – повідомив Григорій Козловський.

Збірна аритистів ФК РУХ

Загалом, вдалося зібрати понад 277 тисяч гривень на потреби наших захисників і захисниць. Донати продовжували надходити і після закінчення гри. На зібрані кошти придбають термобілизну для українських воїнів у межах проєкту «Спорт зігріває».

Найбільший донат вечора зробив Микола Табулович. Він перерахував 100 тисяч гривень.

Щодо переможця, то команда зірок «All Stars» обіграла Збірну артистів України з рахунком 10:6.

Неперевершені емоції з благодійного матчу за цим посиланням – https://fcrukh.com/photo-gallery/657

ЗМІ про мене
×