Важливість створення єдиного телевізійного пулу Української Прем’єр-Ліги

  • Головна
  • Статті
  • Важливість створення єдиного телевізійного пулу Української Прем’єр-Ліги
Важливість створення єдиного телевізійного пулу Української Прем’єр-Ліги
«Закликаю клуби УПЛ безкоштовно віддати права на трансляції національним каналам», – Григорій Козловський

Питання відносно платної чи безкоштовної трансляції футбольних матчів Української Прем’єр-Ліги достатньо суперечливе та неоднозначне. Свою думку відносного цього висловив почесний президент львівського футбольного клубу «Рух» Козловський Григорій Петрович. Він за те, щоб віддати права на безкоштовну трансляцію національним телеканалам та створити єдиний телевізійний пул УПЛ.

Відомо, що на сьогодні в УПЛ є дві пропозиції відносно купівлі телевізійних прав, які запропонували такі медійні компанії:

  •       Megogo – 100 тисяч доларів на рік всім футбольним клубам (приблизно по 4,5 тисячі доларів на клуб);
  •       Setanta – 1,5 мільйона доларів з вирахуванням того, що йде на УАФ (приблизно по 65 тисяч доларів на клуб).

Козловський Григорій категорично проти таких пропозицій, які він особисто сприймає як принизливі подачки. При цьому він прекрасно розуміє, що зараз футбольним клубам дуже потрібні гроші для існування та розвитку. Окрім цього медійним платформам виплачувати такі кошти за чемпіонат України буде дуже важко.

Президент «Руху» вважає, що футбольні клуби повинні мати гідність та чітко проявляти свою позицію відносно таких ситуацій. Офіційна позиція «Руху» та його президента – не брати участь в подібному фарсі та не приймати таких пропозицій від медійних платформ. Якщо буде можливість, «Рух» однозначно проголосує за створення єдиного телевізійного пулу безкоштовних трансляцій футбольних матчів для українських вболівальників. 

В свій час у Великобританії футбольні клуби відмовилися на три роки від виплат за трансляції матчів. Футбол показували безкоштовно, що допомогло значно збільшити інтерес вболівальників та звичайних громадян. Тепер права на трансляцію матчів коштують більше ніж 5 мільярдів доларів за сезон.

Президент «Руху» вважає, що українським футбольним клубам теж слід діяти в такому ж напрямку. Тому Козловський наполегливо закликає відмовитися від пропозицій медійних компаній та віддати права безкоштовно транслювати матчі національним телеканалам. Треба створити умови, щоб українці дивилися футбольні матчі з задоволенням, вільно та безкоштовно. Таким чином ми будемо популяризувати футбол та збільшувати до нього інтерес, що в майбутньому допоможе йому розвиватися та виходити на більш високі рівні.


Джерело статті: https://www.dsnews.ua/ukr/society/grigoriy-kozlovskiy-prizyvayu-kluby-upl-besplatno-otdat-prava-na-translyacii-nacionalnym-kanalam-04082022-463784

ЗМІ про мене
×