В очікуванні старту чемпіонату Української Прем’єр-Ліги

  • Головна
  • Статті
  • В очікуванні старту чемпіонату Української Прем’єр-Ліги
В очікуванні старту чемпіонату Української Прем’єр-Ліги

«З нетерпінням очікую на старт чемпіонату Української Прем’єр-ліги», – Григорій Козловський

Президент львівського футбольного клубу «Рух» Козловський Григорій Петрович чекає на початок нового сезону Української Прем’єр-Ліги. Він дуже зрадів, коли дізнався, що запланований старт нового сезону УПЛ на 23 серпня. Про це проінформував міністр спорту Гутцайт Вадим Маркович.

Чудово, що вже є конкретика відносно майбутнього футбольного життя України. Григорій Петрович вважає, що дата повернення футболу на стадіону дуже символічна та надихаюча.

Адже 23 серпня – День народження українського прапору та канун Дня Незалежності України. Рішення розпочати новий сезон УПЛ саме в цей день дає можливість всій футбольній спільноті продемонструвати свою стійкість, незламність, волелюбність та любов до рідної країни.

Григорій Козловський впевнений, що ніякі спроби агресора знищити нас та нашу країну не досягнуть успіхів. Тому що Україна завжди була, є та буде сильною, незламною та незалежною. Про це свідчать героїзм та подвиги наших солдат, стійкість та цілеспрямованість кожного громадянина.

Незважаючи ні на що українці продовжують працювати та будувати плани на світле майбутнє. Це відбувається у всіх сферах нашого життя, в тому числі в спортивному та футбольному. Козловський щиро вдячний всім, хто підтримує український футбол та допомагає йому розвиватися. Те що наші футболісти будуть грати матчі УПЛ в рідній Україні – правильне рішення та думку президента ФК «Рух». Таким чином всі українські футбольні клуби продемонструють свою єдність з народом. Так, сезон буде нелегким, але водночас дуже важливим та особливим. На жаль, на стадіонах не можна бути присутнім вболівальникам, але футбольна спільнота зробить все можливе, щоб українці змогли дивитися всі матчі на інтернет просторах чи телебаченні.

 «Попереду в нас багато приємних клопотів. З нетерпінням очікую на старт чемпіонату Української Прем’єр-ліги», – сказав Козловський.

ЗМІ про мене
×