Вечір пам’яті Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого

Вечір пам’яті Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого

Нещодавно львівський бізнесмен, меценат та президент футбольного клубу «Рух» Козловський Григорій Петрович на своїй сторінці в соціальних мережах анонсував Вечір пам’яті Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого.

Захід під назвою «Шлях у безсмертя» пройшов у неділю, 25 вересня, в Архикатедральному Соборі Святого Юрія. Проводився Вечір пам’яті з нагоди 30-ї річниці перенесення з Риму до Львова тлінних останків Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого. Після багатьох років вимушеного життя закордоном у виді заслання Блаженніший Патріарх Йосиф Сліпий спочиває в рідній українській землі, так як він колись мріяв.

Автором проекту Вечора пам’яті являється доцент кафедри богослов’я УКУ Михайло Перун. До організації заходу долучилася команда БФ «Домівка Милосердя».

Вечір пройшов в теплій та благодатній атмосфері. Гості заходу мали змогу насолодитися зворушливими творами мистецтва, які виконували симфонічний оркестр Луганська Обласна Філармонія та Заслужена академічна капела України Трембіта. Окрім цього прозвучало духовне слово Єпископа Володимира Груца, який розповів про важке життя Йосифа Сліпого, про його неймовірну силу духу, яку не вдалося зламати ворогам.

Цей вечір відгукнувся у серці кожного з присутніх та ще довго буде спливати в пам’яті теплими спогадами. Команді БФ «Домівка Милосердя»  вдалося подарувати віруючим людям щасливі миті та приємні емоції у ці важкі для українців часи.


Джерело статті: https://www.facebook.com/profile.php?id=100049936671789

Події
×