«Теруарний дизайн»: ресторан Terra в Emily Resort став переможцем американської премії Best of Year Award

  • Головна
  • Статті
  • «Теруарний дизайн»: ресторан Terra в Emily Resort став переможцем американської премії Best of Year Award
«Теруарний дизайн»: ресторан Terra в Emily Resort став переможцем американської премії Best of Year Award

Дизайн ресторану TERRA у комплексі Grand Emily Resort став переможцем престижної міжнародної премії Best of Year Awards у номінації Hotel Dining. Ця премії заснована одним з найстаріших американських дизайнерських видань Interior Design Magazine і в цьому році відбулася 17-та церемонія нагородження.

Про перемогу повідомив львівський бізнесмен Григорій Козловський. За його словами, заклад відкритий на околиці Львова цього року, і його концепція спрямована на популяризацію сучасної України, що постійно розвивається і стає все кращою

Григорій Козловський – власник готелю Emily Resort

«Ми горді отримати цю відзнаку в такий важкий час для України. Я — українець і працюю з українцями, пишаюся тим, що ми в усьому найкращі, і в дизайні теж. Україна була, є і буде. Emily Resort — надзвичайний простір, в якому ми поєднали українську природу, сучасні дизайнерські рішення, найкращу їжу та послуги для відпочинку. Все для того, аби українська економіка працювала, навіть в час війни», – прокоментував Григорій Козловський.

Дизайн TERRA Restaurant виконаний у стилі теруар. Це слово походить з виноробства і характеризує унікальні характеристики вина, які притаманні лише регіону, де виросла лоза, – пояснюють у дизайн-студії YODGroup.

«Цінно, що переміг саме цей проєкт — заклад, чия концепція проявляє Україну та український дизайн. Ми назвали цей підхід „теруарним дизайном“. Коли проект виростає з місцевості, де він виник, віддзеркалює її настрій, колорит, природний та культурний ландшафт», — наголосили у YODGroup.

На премію також номінувався ще один проєкт компанії YOD Group — лобі готелю GrandEmily Resort. Його представили у категорії «Small Commercial Lobby + Amenity Space».

Події
×