Родина Козловських долучилася до капітального ремонту Львівського госпіталю

  • Головна
  • Статті
  • Родина Козловських долучилася до капітального ремонту Львівського госпіталю
Родина Козловських долучилася до капітального ремонту Львівського госпіталю

У Львівському обласному госпіталі ветеранів війни і репресованих імені Юрія Липи відкрилося реабілітаційне відділення для захисників і захисниць. Відновлено 10 палат та 10 адміністративних приміщень площею 700 квадратних метрів.

Григорій Козловський та його родина фінансово допомогли оновити одну з палат. Вона стала тематичною. Тут створили мурал з абревіатурою футбольного клубу «Рух». Ця палата  найбільш функціональна та сучасна. “Тут є і кондиціонування, й очищення повітря, й абсолютно нові меблі. Ми дуже дякуємо родині пана Козловського та всім-всім донорам, які в нас є», – повідомила голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк.

Меценат Григорій Козловський повідомив, що свідомо наповнили палату спортивною тематикою. Оскільки  футбольні мурали на стінах повинні надихати людей на позитивний життєствердний настрій і  заряджати наших захисників і захисниць оптимізмом. «Ми завжди відгукуємось на ініціативи, які допоможуть наблизити нашу найбільшу Перемогу, які пришвидшать її та посприяють вигнанню орків з нашої землі. Допомога нашим лікарням і госпіталям – один із пріоритетів. Коли потрібно підтримати наших захисників і захисниць, наша родина не задумується ні на мить. І ми будемо продовжувати це робити, оскільки це дуже корисна та потрібна справа», – повідомив меценат.

До цього проєкту долучилися благодійники не лише з України, а й з Польщі та Австрії. Для реабілітаційного відділення закуплено інвентар, побутову техніку, телевізори, засоби гігієни, постільну білизну і навіть книги.

«Відновлено майже 700 метрів квадратних реабілітаційного відділення на базі нашого госпіталю. Тепер наші пацієнти, захисники, які потребують висококваліфікованого лікування, перебуватимуть у насправді гарних умовах, і це так само на 100 відсотків допомагає швидшому одужанню. Ми має зробити все, щоби наші захисники одужували якомога швидше та поверталися до нормального життя», – повідомив директор Львівського обласного госпіталю ветеранів війн і репресованих імені Юрія Липи Максим Прикупенко.

Проєкт «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України» тривав із травня. Для місцевої влади він був пріоритетом. Захисники, які зазнали тяжких поранень та ушкоджень під бойових дій заслуговують на те, щоб проходити реабілітацію та лікування в комфортних умовах.

«Наше завдання – надавати якісні медичні послуги. Величезне дякую спонсорам, які готові викладати свої гроші та допомагати державі, створювати умови для того, щоби бійці, повертаючись з фронту, могли отримувати якісне медичне лікування в якісних умовах. Велике дякую «Руху» за цю допомогу. Думаю, що спільними зусиллями ми не тільки будемо давати бій на футбольному полі, але й давати бій на фронті, давати бій тим речам, які не зробили до цього», – повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Не виключено, що у межах програми реабілітації  футбольний клуб «Рух» незабаром  організує футбольний турнір для захисників і захисниць.

ЗМІ про мене
×