Допомога фонду «Трибуна Героїв» від футбольної спільноти

  • Головна
  • Статті
  • Допомога фонду «Трибуна Героїв» від футбольної спільноти
Допомога фонду «Трибуна Героїв» від футбольної спільноти

Львівський меценат, бізнесмен та президент «Руху» Григорій Козловський долучився до допомоги фонду «Трибуна Героїв». Він спільно з головою Львівської Асоціації футболу Олександром Шевченком та з президентом ФК «Карпат» Володимиром Матківським перерахували у благодійний фонд півтора мільйона гривень.

Підтримуюсь благодійний фонд «Трибуна Героїв» футболісти, футбольні функціонери, клуби та тренера, журналісти та коментатори, культурні та громадські діячі, а також футбольні організації: Українська Асоціація Футболу, Українська Премʼєр Ліга, Львівська асоціація футболу, Футбольна агенція Trident.

Благодійний фонд «Трибуна Героїв» був створений за ініціативою футбольних ультрас України (згурто́ваний рух футбольних уболівальників). Адже українські футбольні фанати дуже активні люди не лише у підтримці своєї команди, а й у боротьбі за незалежність та свободу України.

Головна мета благодійного фонду «Трибуна Героїв» – постійна та системна підтримка родин загиблих на війні футбольних фанатів та всіх причетних до футбольного суспільства. Це такі види допомог: фінансова, юридична, соціальна, психологічна, а також увічнення пам’яті загиблих.

Засновник благодійного фонду «Трибуна Героїв» Тихон Амосов розповідає, що з перших днів повномасштабного вторгнення почали приходити звістки про загибель хлопців. Дуже важливо в таких страшних ситуаціях допомагати сім’ям загиблих, чим і почав займатися благодійний фонд. Але щоб фонд працював, дуже важливо мати підтримку футбольної спільноти, яка на даний дуже валика. Сьогодні український футбол об’єднаний довкола однієї спільної мети.

«Уже зараз війна забрала життя 111 хлопців, які представляли ультрас українських клубів. Тому дуже раді, що футбольна спільнота підтримала нашу ініціативу та докладає усіх зусиль, щоб мета фонду була досягнута» – Дмитро Кукуруза, співзасновник благодійного фонду «Трибуна Героїв».

Події
×