Львівський футбольний клуб «Рух» у новому сезоні Української Прем’єр-Ліги

  • Головна
  • Статті
  • Львівський футбольний клуб «Рух» у новому сезоні Української Прем’єр-Ліги
Львівський футбольний клуб «Рух» у новому сезоні Української Прем’єр-Ліги

«Рух готовий грати у новому сезоні Української Прем’єр-Ліги навіть під бомбардуванням» – Григорій Петрович Козловський

Майбутнє нового сезону Української Прем’єр-ліги у зв’язку з воєнним станом викликає багато суперечливих питань. Свої думки відносно цього висловив президент львівської футбольної команди «Рух» Григорій Козловський.

Він вважає, що попри всі складні умови та незручності чемпіонат України бажано організувати та провести саме на території України. Для цього Козловський разом з Академією футболу «Рух» готовий зробити все можливе та неможливе. Його команда готова грати незважаючи ні на що, навіть під повітряними тривогами та бомбардуваннями. Адже футбол та будь-який інший спорт – це також свого роду фронт, завдяки якому можна показати незламність та силу українців.

Якщо вдома грати та тренуватися не буде можливості, то слід зібратися українським футбольним клубам та вирішувати разом це питання. Треба поспілкуватися та все серйозно обміркувати, як вирішить більшість представників українського футболу так і повинно бути.

Можна провести матчі в дружніх країнах Європи: Польщі, Словаччині, Угорщині. Футболісти можуть їздити на матчі, а зігравши їх, повертатися додому, щоб бути разом зі своїми рідними та близькими. До речі, майже два мільйони українських біженців зараз знаходяться у Польщі. Вони можуть стати важливою та надихаючою підтримкою для наших футболістів. Організувати футбольні матчі Української Прем’єр-ліги в інших країнах, наприклад у Туреччині, буду значно складніше через транспортну логістику. 

«Ще не знайшовся той, хто зупинить життя в Україні. Ми — предки козаків та тисячу років захищали свою незалежність та культуру. Ми маємо провести чемпіонат України. Упевнений, що все буде гаразд», – Козловський Григорій Петрович.

ЗМІ про мене
×