Григорій Козловський в гостях у програмі Денісов Time

Григорій Козловський в гостях у програмі Денісов Time

Про війну, допомогу ЗСУ та вимушеним переселенцям, про життя футбольної Академії «Рух» під час війни розповів у програмі Денисов Time на YouTube-каналі «Футбол 1/2/3» почесний президент «Руху» Григорій Петрович Козловський.

В інтерв’ю Григорій Петрович розповів про свої почуття та про те, як він та футбольна академія живуть в умовах війни, яка допомога надається тим людям, які її потребують. На базі футбольної академії «Рух» функціонує штаб для вимушених переселенців. У всіх ресторанах, які є на базі, постійно готують свіжу їжу для біженців. Також приготовлені обіди волонтери возять на вокзал, де кожен день великий натовп людей (до 35 тисяч осіб). Вони були вимушені покинути рідні домівки, багато хто їх навіть лишився.

Президент футбольного клубу «Рух» розповів, що його рідне місто Львів стало центром волонтерської діяльності та допомоги. Небайдужі громадяни усіма силами та можливостями допомагають вимушеним переселенцям, надаючи їм житло, продукти, одяг та моральну підтримку.

Незважаючи не те, що страшна біда та жахи війни торкнулася Львову лише ментально, місто активно працює задля допомоги фронту та захисникам. Таким містам, як Маріуполь, Харків, Суми, Миколаїв набагато складніше, там відбувається справжній жах. Кожен день в прифронтові міста та туди, де йдуть бойові дії, відправляються автівки, заповнені всім необхідним.

Григорій Козловський признався, що ніколи не міг навіть подумати, що в самому центрі Європи в наш час можуть відбуватися такі жахливі події. Знищуються міста та села, руйнуються домівки, вбивають мирних жителів, гинуть невинні діти… Уявити таке неможливо навіть в самому страшному сні. Нас, українців, просто знищуються як націю лише через наше бажання жити в демократичній та вільній державі.

«Зараз нам усім треба бути однією сім’єю» – Григорій Козловський 

У нас лише один вихід – вистояти, перемогти та жити щасливо. Адже українці – свободолюбивий, цілеспрямований та сильний народ. Після нашої перемоги ми обов’язково все відбудуємо та відновимо, ми будемо жити у вільній, процвітаючій та демократичній державі.

ЗМІ про мене
×