Григорій Козловський: Це історична перемога, скептиків робимо нашими симпатиками!

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський: Це історична перемога, скептиків робимо нашими симпатиками!
Григорій Козловський: Це історична перемога, скептиків робимо нашими симпатиками!

ФК «Рух» (Львів) U-19 у серії післяматчевих пенальті переміг міланський «Інтер» і пройшов в 1/8 Юнацької ліги УЄФА. Основний час завершився внічию 1:1, а за одинадцятиметровими сильнішими виявилися львів’яни – 4:3.

Григорій Козловський, найпалкіший уболівальник і засновник футбольного клубу «Рух»,  після перемоги виглядав найщасливішою людиною світу, він емоційно та щиро прокоментував цей успіх.

– Після такої перемоги пульс насправді зашкалює. Хочу подякувати хлопцям. Враховуючи ті кадрові проблеми, з яким зіткнулася команда, фактично випали три основні футболісти. Було важко, але у хлопців горів вогонь, вони билися, як козаки. За честь клубу, за честь країни. Я думаю, що в такої команди, в таких хлопців є майбутнє. Такі футболісти направду прославлятимуть нашу країну. Я гордий за них, за характер, який показала наша команда, – особливо відзначив Григорій Козловський.

Григорій Козловський також додав: «Ця гра та результат є також відповіддю тим скептикам, які з недовірою ставилися до нашого потрапляння в Юнацьку лігу УЄФА, а ще скептичніше ставилися до результатів. Я гордий, що ми не підвели тих, хто в нас вірив. А ще за те, що скептиків, які нам не вірили, ми тепер зробили нашими симпатиками».

ФК РУХ U19

«Справді – для нас, це як сон. І цей сон триває. Я сказав хлопцям у роздягальні: я дякую Богу та молю Бога, щоби ми ще довго не прокидалися. Думаю, що цей сон буде тривати. І не тільки цього року, а й у майбутньому. Бо наша Академія, діти, яких ми виховуємо, направду мають майбутнє. Цей фанатизм, ця віра в наших українських хлопців передаються футболістам», – підкреслив відомий львівський бізнесмен і меценат.

Григорій Козловський акцентував увагу: «Ви бачили, в «Інтера» грали 12 збірників різних країн Європи. Це зібрані футболісти – з Ірландії, Сербії, Хорватії, Франції, інших країн. А в нас – наші рідненькі українські дітки, які, власне, в таких матчах стають справжніми футболістами. Я насправді гордий за наш український футбол! Незважаючи на всі проблеми, на війну, яка триває у нас, він живе та бореться».

«Інтер» – найіменитіший опонент, з яким зустрічався «Рух» за всю історію. Але футболісти львівської команди проявили характер і зуміли перемогти в над драматичному поєдинку.

ФК «Рух» (Львів) U-19

ФК «Рух» (Львів) U-19

Юнацька ліга УЄФА. 1/16 фіналу

8 лютого 2023 року. Стальова Воля, Польща.

«Рух» U-19 (Львів, Україна) – «Інтер» U-19(Мілан, Італія) – 1:1 (1:0) – пенальті 4:3.

Голи: Панченко, 30 – Еспозіто, 52.

Попередження: Холод, 56; Русяк, 80; Підгурський, 90; Сапуга, 90+3.

«Рух» U-19: Герета (Ванівський, 90+2), Роман, Холод, Слюбик, Кітела, Підгурський (кап.), Сапуга, Столярчук, Добрянський (Касарда, 68), Русяк, Панченко (Квас, 81).

Події
×