Григорій Козловський отримав нагороду ЗСУ «Доблесть і честь»

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський отримав нагороду ЗСУ «Доблесть і честь»
Григорій Козловський отримав нагороду ЗСУ «Доблесть і честь»

Григорій Козловський – відомий львівський бізнесмен і меценат, екс-президент футбольного клубу «Рух» – отримав відзнаку «Доблесть і честь» від командування Повітряних сил ЗСУ.

Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

Григорій Козловський ФК Рух

Нагороду бізнесмену було вручено напередодні матчу останнього туру благодійного чемпіонату Ліги ветеранів футболу Львівщини, влаштованого на підтримку ЗСУ. В результаті чемпіонату «Рух» за один тур до завершення змагань посів перше місце.

Подяка Григорію Козловському

«Ми підтримуємо українських захисників, бо маємо велику мету – вигнати агресора з нашої землі та здобути перемогу. Нагорода – свідчення віри у нашу незалежність та свободу. Це те, що завжди у наших серцях і ніхто у нас це не відбере. Це наша головна нагорода», – заявив меценат.

Григорій Козловський нагороджений відзнакою ЗСУ "Доблесть і честь"

Григорій Козловський та футбольний клуб «Рух» допомагають українській армії з перших тижнів військового вторгнення. За цю роботу бізнесмен регулярно отримує нагороди та відзнаки. Так, у травні екс-президент футбольного клубу “Рух” був нагороджений найвищою військовою нагородою, передбаченою для цивільних – “Знаком пошани” за вагомий внесок та допомогу Збройним силам України. У липні Григорій Козловський та благодійна організація “Рух у Майбутнє” передали до військового шпиталю Львова два апарати вартістю 4 мільйони гривень. У серпні меценат передав двом львівським бригадам 6 військових вантажівок, екскаватор, сітки та 20 рацій та профінансував виготовлення 500 буржуйок. У вересні Григорій Козловський отримав ще кілька нагород та відзнак за допомогу збройним силам України та внесок у боротьбу з агресором.

ЗМІ про мене
×