Сучасна академія футболу – найбільша мрія Козловського Григорія

  • Головна
  • Статті
  • Сучасна академія футболу – найбільша мрія Козловського Григорія
Сучасна академія футболу – найбільша мрія Козловського Григорія

«Я збудую академію футболу, де діти виховуватимуться як рідні», – Григорій Петрович Козловський

Козловський Григорій Петрович – відомий львівський бізнесмен, успішний ресторатор, почесний президент футбольного клубу «Рух», депутат міської ради, меценат та активний громадський діяч. Його вважають достатньо суперечливою особистістю: він емоційний та гострий на язик, але справедливий, відповідальний та турботливий. В нього є свої життєві погляди, пріоритети та цінності, є інструменти та секрети успішності. В нього є цілі та мрії, які він старанно та поступово втілює в життя.

Успішний бізнес – ідеї, втілені в найменших дрібницях

В повсякденному житті Григорій Петрович – людина досить емоційна. Але в бізнесі він діє по ситуації – за покликом серця чи за чітким розрахунком. Бувають дні, які прораховані до найменших деталей, а бувають дні емоційні, коли слід діяти швидко та інтуїтивно. Зазвичай, Григорій Козловський не часто приймає спонтанні рішення, він старається все обдумувати та прораховувати. По життю він навчився говорити людям у вічі те, що думає, він за правду та відвертість.

«Все життя мені казали, що «лагідне теля дві корови ссе». На це відповідав: не хочу двох, хочу одну, але свою.» – Козловський

Кожен ресторанний заклад, який відкриває Григорій Козловський має свою особливу родзинку, яка втілена у найменших дрібницях інтер’єру. Як правило ідеї приходять до нього під час подорожей, адже позитивні емоції, нові враження та цікаве коло спілкування здатні творити чудеса. Побачивши щось незвичайне закордоном, ресторатор та бізнесмен відразу хоче це реалізувати у рідному Львові.

Наприклад, 180 рухомих лампочок, які присутні у львівському лобі Grand Hotel, Козловський побачив у Сінгапурі. У Франції він підгледів квітковий ресторан, у Лондоні – незвичайне піаніно, а в Німеччині знайшов найсмачніше пиво. Такі ідеї в маленьких деталях талановитий ресторатор втілив в своїх закладах. Завдяки цьому львів’яни можуть пережити неповторні емоції та скуштувати надзвичайні смаки.

Успіх в бізнесі багато в чому залежить від бізнес-партнерів. Козловський вважає, що бізнес партнери – це як родичі. Йому доля подарувала чудових партнерів, які стали для нього дійсно рідними людьми. Їм можна довіряти, з ними працювати одне задоволення. 

Політика та депутатський мандат

Григорій Козловський не лише бізнесмен та успішний ресторатор, а й депутат. Але політиком він себе не вважає. В свій час йому був потрібен спосіб допомогти людям у Винниках, а саме зробити життя дітей щасливішим, підвищити рівень життєвого комфорту мешканців (покращити інженерні та електричні системи). За півтора року Григорію Петровичу вдалося зробити для людей достатньо багато.

Але депутатський мандат однозначно шкодить бізнесу. Козловський Григорій вважає, що є люди, які народжені займатися бізнесом, а є ті чиє покликання – політичне життя. Неможливо водночас бути лікарем та бізнесменом, так саме як одночасно політиком та бізнесменом. У Григорія Петровича ніколи не було амбіцій стати депутатом Верховної ради, адже він знає, що бізнесмен з нього вийшов набагато кращий та успішніший.

Цікава думка існує в Америці, що стати хорошим політок можна тільки через три покоління. Перше покоління – бандити, які наживають капітал, друге покоління – бізнесмени, які говорять, що їх батьки були бандитами, третє покоління – це вже справжні політики. Якщо брати до уваги таку американську думку, то десь років так через 50-60 в Україні будуть дійсно якісні політики.

Козловський говорить, що не варто зривати яблуко, поки воно не дозріло. Так само із політикою в Україні – їй треба дати час дозріти. 

Благодійність – те чим треба займатися, але про що треба мовчати

Президент футбольного клубу «Рух» завжди активно займається меценатством та благодійною діяльністю, але говорить про це нечасто. Адже справжнє добро робиться не для піару.

 «Коли людина помре, Бог поставить таке запитання: «Я тобі дав владу, я тобі дав гроші, а що ти зробив людям?» Я хочу мати відповідь, адже розумію: все, що маю, дав Господь, а отже і витрачати це я повинен із користю. – так розмірковує Григорій Козловський.»

Сімейні цінності та життєві пріоритети

Родина для Григорія Петровича – це все. Батьки його виховували віруючим, прищеплювали головні сімейні цінності та життєві пріоритети. Батьки вчили його бути добрим та чуйним. Життя в свою чергу навчило бути більш жорстким, але все ж таки залишатися з добром та вірою у в серці. В школі Григорій був відмінником, але у нього завжди були проблеми з дисципліною. Бешкетував він ненавмисно, воно траплялося якось само по собі. Наприклад, він дуже полюбляв грати у футбол та за 10 років навчання вибив футбольним м’ячем 12 великих вікон. Він був бешкетником, але з добрим лицем та щирим серцем.

Ставши батьком, Григорій Петрович став прививати сімейні цінності та життєві пріоритети своїм дітям. Так склалося по життю, що після розлучення, діти залишилися жити з батьком, тому для нього в пріоритеті стало їх щасливе та безтурботне життя. Для дітей він став найважливішою людиною, яку вони люблять понад усе, тому ставити власні інтереси вище їхніх батько не міг. Лише коли вийшла заміж дочка та одружився син, Григорій Козловський дозволив собі влаштувати своє власне особисте життя та одружився знову.

Козловський Григорій дуже полюбляє подорожувати із сім’єю. Подорожі – це прекрасна можливість відкриття нових горизонтів. Кожна подорож найкраща, вона приносить нові відчуття та позитивні емоції, забезпечує душевний спокій та рівновагу. Нещодавно Григорій разом з дружиною, дітьми та онукою поїхали на відпочинок в Карпати. Коли сім’я разом – це найбільше щастя та благодать.

Футбольний клуб «Рух» – сама інтуїтивна інвестиція

Для Григорія Козловського одна із самих цінних речей, яку він зробив у своєму житті – футбольний клуб «Рух». Це сама інтуїтивна його інвестиція, помножена на любов до рідного міста та до футболу. Економічного підґрунтя тут зовсім немає, а якщо порахувати вкладення – логіки не буде ніякої.

Але є ще одна ідея, а точніше заповітна мрія, яку дуже хоче реалізувати Козловський. Він мріє збудувати сучасну академію футболу, де в любові та турботі будуть виховуватися понад двісті дітей.

«Уявляю себе на старості років дідусем із паличкою, який ходить босоніж по полю і вчить маленьких діток грати в футбол.» – ділиться Козловський

Взагалі, для Григорія Петровича діти – «Ахіллесова п’ята».Окрім планів про відкриття академії футболу, існує ще один проект, головна мета якого – опіка життів обездолених дітей. Козловський поки ще не хоче про це говорити, але це буде не благодійність, а піар.

«Коли ти відриваєш шматочок свого серця і віддаєш його знедоленій дитині, – відчуваєш неймовірні емоції. Насправді, це неможливо описати і варто пережити кожному. – Григорій Козловський.

Життя у Козловського Григорія Петровича багатогранне та непросте, хоча зовні здається все інакше. У нього були дуже важкі періоди, коли все йшло не так, як планувалось, а інколи навіть шкереберть. Також були дуже вдалі моменти, коли реалізувалося та виходило все. Але завжди президент «Руху» дивився на життя з оптимізмом та вірою у світле майбутнє.

ЗМІ про мене
×