Про чемпіонат U-19

Про чемпіонат U-19

«Це епохальний день для нашого клубу» – Президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський

Український футбольний клуб «Рух», що представляє місто Львів, став лідером юнацького чемпіонату U-19. Тепер команда зіграє у Юнацькій Лізі УЄФА у новому сезоні 2022-2023. Це стало можливо за рахунок успіхів на у матчах юнацького чемпіонату України, які були перенесені через війну та пройшли у Польщі, місто Сянік.

20 травня 2022 року «Рух» U-19 обіграв «Колос» U-19 з рахунком 3:0 

17 травня 2022 року «Рух» U-19 обіграв «Інгулець» U-19 з рахунком 1:6 

Ці перемоги дозволили команді «Рух» U-19 обійти «Динамо» U-19 та «Шахтар» U-19 у юнацькому чемпіонаті України та зайняти у турнірній таблиці перше місце. «Рух» випередив «Динамо» на один пункт, зігравши на один матч меньше. Це означає, що у новому сезоні буду брати участь у Юнацькій Лізі УЄФА.

Президент львівського футбольного клубу «Рух», Григорій Петрович Козловський, висловив свою радість та задоволення такими результатами. Він вважає, що це історичний момент для клубу, адже ще кілька років тому команда не могла навіть мріяти про такі результати.

Перемога у чемпіонаті України U-19 та можливість взяти участь у Юнацькій Лізі УЄФА – це великий та грандіозний досвід для спортсменів. Вони заслужили це своєю роботою, силою волі та професійною грою. Навіть непрості умови та складні часи, які переживає наша країна на стали на заваді, а навпаки придали хлопцям стійкості та загартованості. Молодші вихованці клубу «Рух» також їздять на міжнародні змагання, вони вже навіть обіграли» Порту, ПСВ, ПСЖ.

 «Футболісти – майбутнє нашої країни. Я мрію, щоб в основному складі збірної України грали одинадцять гравців нашої академії. Ми рухатимемося до цієї мети крок за кроком.» – Григорій Козловський.

Президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський висловив свою подяку президенту «Інгульця» Поворознюку Олександру та власнику «Колоса» Засусі Андрію, а також всім футбольни клубам, які проголосували за пропозицію «Руху» дограти ті матчі юнацького чемпіонату, які не були зіграні через війну. Юні футболісти не винні в тому, що все змінилося, не можна було відбирати у них цей шанс і мрію.

Окрему подяку Козловський висловлює президенту «Динамо» Ігорю Суркісу, який підтримав «Рух», тому що розумів наскільки це важливо для команди. Клуб «Динамо» міг стати чемпіоном, але «Рух» зіграв три гри менше і це було б нечесно. Тому «Руху» дали можливість дограти свої матчі, перенесені до Польщі через війну. Гравці у справедливій спортивній боротьби здобули перемогу.

Тепер у Юнацькій Лізі УЄФА у новому сезоні 2022-2023 можуть взяти участь відразу три українські футбольні команди. Григорій Козловський про це мріє, він буде щиро вболівати за «Динамо» і «Шахтар». Було б дуже чудово, якщо б у фіналі зустрілись дві українські футбольні команди. Так, поки що це лише мрія, але вона може здійснитися, якщо працювати та вірити в перемогу.


Джерело статті: https://sport.ua/uk/news/583858-grigoriy-kozlovskiy-eto-epohalniy-den-dlya-nashego-kluba

ЗМІ про мене
×