Григорій Козловський: «Передали військовим автомобільне обладнання, плануємо допомагати і надалі»

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський: «Передали військовим автомобільне обладнання, плануємо допомагати і надалі»
Григорій Козловський: «Передали військовим автомобільне обладнання, плануємо допомагати і надалі»

Екс-президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський передав на потреби 45-ї Окремої артилерійської бригади обладнання для обслуговування військових автомобілів.

Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу.

Григорий Козловский

Футбольний клуб «Рух» на постійній основі допомагає військовим із необхідним обладнанням, технікою та засобами обігріву. Цього разу до 45 Окремої артилерійської бригади поїхали автомобільні акумулятори, обладнання для балансування коліс, переносний шиномонтаж, компресори, відбивні молотки та інші інструменти.

Григорій Козловський

«Футбольний клуб «Рух» і я особисто вважаємо своїм обов’язком допомагати нашим військовим. Ми постійно тримаємо зв’язок з різними підрозділами, з’ясовуємо їхні потреби і оперативно задовольняємо їх. Цього разу наші «гостинці» поїхали до 45-ї бригади, з бійцями якої у нас склалися дружні стосунки. Вони повідомили, чого потребують, ми закупили і привезли. Допомогли зараз, і плануємо продовжувати робити це надалі», – розповідає Григорій Козловський.

Григорій Козловський допомога ЗСУ

Це підтверджує і командир бригади Олег Файдюк. За його словами, у них налагодилася плідна співпраця зі львівським футбольним клубом і його колишнім президентом.

«Ми точно знаємо, що, звернувшись до клубу, завжди отримаємо допомогу. От і зараз – щойно ми дали сигнал, що бригада потребує засобів для ремонту та обслуговування автомобільної техніки, Григорій Козловський швидко відгукнувся і привіз все необхідне. Ми маємо техніку, але вона весь час ламається, на фронті машини – це майже одноразовий товар. Зараз велика потреба є саме у колесах, адже вони «летять» миттєво – дороги на передовій усіяні уламками, залізом, шини ріжуться, тому їх доводиться часто міняти. Тому ми дуже вдячні нашим партнерам з «Руху», – зазначив Олег Файдюк.

Раніше повідомлялося, що Григорій Козловський передав на потреби ЗСУ шість вантажівок. Також коштом бізнесмена напередодні настання холодів було закуплено 500 буржуйок для українських військовослужбовців.

Козловський Григорій допомога ЗСУ

ЗМІ про мене
×