Львів – справжня футбольна Мекка України

Львів – справжня футбольна Мекка України

«Львів і раніше був футбольною Меккою України» – Григорій Петрович Козловський

Львів має велике та важливе значення для українського футболу, особливо суттєво це відчувається під час воєнного стану. Про вагому роль міста висловився Козловський Григорій – президент львівського футбольного клубу «Рух». Він це знає як ніхто інший, адже безпосередньо приймає участь у житті футболу України.

Після повномасштабного вторгнення росії до нашої країни, Львів став своєрідною столицею українського футболу.

Козловський зазначає, що Львів був останній рік та залишається сьогодні футбольною Меккою, але про це знали далеко не всі. Так сталося і про це довелося дізнатися зараз, дуже прикро, що за таких складних та жорстоких умов. Але ж у футболу теж повинна бути своя домівка, де можуть себе відчувати в безпеці футболісти зі всієї України. Григорій Петрович дуже радий, що саме футбольний клуб «Рух» та його академія в цей непростий час стали таким місцем. Тут можуть тренуватися та розвиватися всі футболісти, які мають таке бажання.

Саме у Львові, на базі академії футбольного клубу «Рух» готується до вирішальних матчів відбору на чемпіонат Європи збірна України U-19. Адже у червні відбудеться еліт-раунд відбору, де суперниками нашої команди будуть Нідерланди, Норвегія та Сербія.

Григорій Козловський вважає, що чим більше футболістів із «Руху» буде у збірній України U-19, тим більше в неї буде шансів на успіх. Насправді, збірна достатньо збалансована та професійна, тому вона не випадково потрапила до фінальної частини змагань. Наші хлопці показали, що вони справжні бійці, сильні та цілеспрямовані. Але й група, з якою їм прийдеться змагатися, дійсно не проста. Але чим складніша група, тим цікавіше та бажаніше буде її вигравати.

ЗМІ про мене
×