ФК «Рух» і Григорій Козловський поставили артилеристам КУНГи та лазне-пральний комплекс

  • Головна
  • Статті
  • ФК «Рух» і Григорій Козловський поставили артилеристам КУНГи та лазне-пральний комплекс
ФК «Рух» і Григорій Козловський поставили артилеристам КУНГи та лазне-пральний комплекс

45-та окрема артилерійська бригада Збройних сил України отримала чергову допомогу від львівського футбольного клубу «Рух» і мецената Григорія Козловського.

На передовій вже використовують за призначенням три КУНГи, також поставлено комплект для облаштування мобільного лазне-прального комплексу та пунктів обігріву.

КУНГ (Кузов Уніфікований Нульового Габариту або Кузов УНіфікований Герметизований) – це мобільне приміщення, в якому українські воїни можуть обігрітися, приготувати їжу та відпочити. Важливо, що кожен КУНГ облаштували буржуйками, меблями, спальними місцями й іншим необхідним обладнанням. КУНГи виготовляють індивідуально під потреби кожної бригади.

«Це, безумовно, зручно. Простору вистачає, тепла від буржуйки дуже багато. Тобто обігрітися та приготувати їжу – без жодних проблем. Хлопці на волонтерських засадах облаштовують ці КУНГи, фарбують їх, збирають меблі. Я, наприклад, у цивільному житті замаюся електрикою, тож тут установив електроустаткування. Всі допомагають, як можуть», – особливо відзначив військовий 45-ої окремої артилерійської бригади Сергій Кучер.

У свою чергу, керівник підприємства, де облаштовують КУНГи для військових, Руслан Коваль підкреслив: «Приїжджають машини, ми їх оглядаємо, обладнуємо, виготовляємо меблі, колись робили кухні-шафи, зараз – тапчани, столи, встановлюємо буржуйки, щоби було тепло нашим хлопцям. Виконуємо їхні побажання, бо кожна машина робиться під якусь службу».

Придбати КУНГи – проблема, тож кожне таке мобільне приміщення ремонтують на підприємстві. Облаштовують його приблизно впродовж тижня.

З огляду на це військовий 45-ої окремої артилерійської бригади Олександр Ситарук дякує: «Дуже дякую футбольному клубу «Рух» за таку підтримку. Вона насправді дуже нам потрібна. Допомогу відчуваємо буквально щодо всього, що потрібно, без усяких проблем».

Волонтер Юлій Рудницький каже: «Це вже черговий етап. Раніше були й вантажівки, й обладнання для ремонту автомобілів. Потреби хлопців, на жаль, не зменшуються, а збільшуються. Тож кожен потрохи вносить свою лепту в те, щоби максимально ми могли вичавити ворога звідси, кожен долучається, чим може, – хтось ремонтом, хто знаходить контакти, хтось це все організовує. І такий ланцюжок допомагає нам витискати орків з нашої землі».

Григорій Козловський та ФК «Рух»(Львів) додатково передали військовим-артилеристам комплект для облаштування мобільного лазне-прального комплексу та пунктів обігріву. Зокрема, бойлери, пральні та сушильні машинки, крани, труби, раковини й ОСБ-плити.

Старший сержант 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ Олексій Афанасенко відзначив: «Ми отримали лазне-пральний комплекс, куди входять пральні та сушильні машинки. Це для того, щоби наші бійці на передовій перебували в належному стані, щоби можна було покупатися, попрати одяг і йти в бій, захищати нашу Батьківщину не брудними, як москалі, а з чистими помислами, з чистими руками, з чистим тілом, з чистою душею, в чистому одязі. Допомога від наших друзів є дуже потужною та потрібною для нас. Її ми отримуємо вже не вперше».

Генеральний директор ФК «Рух» Ігор Дедишин відтак підкреслив: «Це також дуже важливі речі. Неможна сказати, що вони першої необхідності, але вони потрібні, щоб наші воїни почували себе в певному комфорті. Зараз на дворі зима, холодно, тож ці пункти обігріву стануть їм у пригоді. Плюс хочеться, щоби вони почувалися комфортно і з точки зору одягу, обмундирування і так далі. Тому лазне-пральний комплекс їм знадобиться. Жартуємо, що передаємо пральні машинки, на які в москалів великі апетити. Але ми дуже сподіваємося, що вони будуть служити нашим воїнам і в жодному разі не потраплять у руки ворогів».

Ігор Дедишин особливо відзначив: на кожен запит від військових, який надходив у ФК «Рух» чи до Григорія Козловського, була миттєва реакція. «Жовто-чорні» точно не втомляться допомагати українській армії, оскільки цей вкрай необхідно військовим. Наступного року «Рух» планує ще збільшити таку підтримку Збройним силам України.

Події
×