Допомога 7 прикордонному карпатському загону від президента футбольного клубу “Рух”

  • Головна
  • Статті
  • Допомога 7 прикордонному карпатському загону від президента футбольного клубу “Рух”
Допомога 7 прикордонному карпатському загону від президента футбольного клубу “Рух”

Екс-президент футбольного клубу «Рух», відомий львівський меценат та бізнесмен Григорій Козловський організував та передав 7 прикордонному карпатському загону державної прикордонної служби України півсотні опалювальних печей. Адже зараз, в осінньо-зимовий період важливе та критично необхідне забезпечення належного побуту та обігріву захисників, які в складні для нашої держави часи пішли захищати волю, незалежність та територіальну цілісність України.

Козловський Григорій Петрович з початку повномасштабного вторгнення веде активну волонтерську діяльність, з іншими меценатами та волонтерськими організаціями допомагає ЗСУ.

Нещодавно були передані шість військових вантажівок двом львівським бригадам, а також сітки, екскаватор та два десятка рацій.

 Раніше Григорій Козловський придбав на потреби ЗСУ два мультифункціональні навчальні комплекси, сотні ноутбуків та планшетів, 250 артилерійських планшетів, 70 радіостанцій, півсотні генераторів, близько двох тисяч саперних лопаток, сотні болгарок, мінівен та було відремонтовано 15 автомобілів.

Події
×