Григорій Козловський відзначився у традиційному Різдвяному матчі

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський відзначився у традиційному Різдвяному матчі
Григорій Козловський відзначився у традиційному Різдвяному матчі

Почесний президент львівського футбольного клубу «Рух» Козловський Григорій Петрович не тільки успішно та ефективно керує клубом, а й при нагоді залюбки готовий сам пограти у футбол.

В Академії футболу «Руху» 5 січня пройшов традиційний Різдвяний матч. Щороку цей турнір становиться все масштабнішим та цікавішим, набуває більшого значення для українських футболістів. Колись все починалось із звичайних футзальних матчів. Тепер команди грають на повноцінному футбольному полі.

В свій час Григорій Петрович створив та надав чудову можливість, організувавши такі турніри, де в невимушеній атмосфері збираються разом звичайні футболісти та зірки. Це дало відклик та прекрасні результати, адже завжди приємно поспілкуватися в дружній атмосфері, пожартувати, поділитися приємними враженнями, привітати один одного з Різдвяними та новорічними святами.

В цьому році команда президента «Руху» на традиційному Різдвяному турнірі зіграла з командою зірок, яку представляли легендарні особистості українського футболу. Дружній матч пройшов на позитиві та подарував багато приємних емоцій. Поєдинок завершився перемогою «Руху» з рахунком 5:2.

Склад футбольних команд на Різдвяному матчі:

Команда «Рух»: сам президент Григорій Петрович, Паньків, Мартинюк, Дідик, Федецький, Герасимюк, Романюк, Карабін, Сапуга, Борис Баранець, Юрій Тлумак.

Команда зірок: Роман Підківка, Ощипко, Голодюк, Заставний, Вербний, Завійський, Чачуа, Фещук, Габовда, Вантух, Гуцуляк, Хіреш.

На Різдвяному матчі відзначився президент «Руху» – Григорій Козловський забив шедевральний гол.

Це був влучний прямий удар зі штрафного (з 25 метрів), м’яч залетів у верхній кут воріт. Захищав ворота суперника 26-річний Роман Підківка – відомий екс-воротар «Арсенала», «Карпат» та «Чорноморця», який зараз перебуває в статусі вільного агента. Після цього фантастичного голу рахунок став 2:1, в результаті команда зірок розсипалась та почала робити помилки.

Та якими би не були результати традиційного Різдвяного матч, головне не в тому, хто виграв чи програв. Головне – це приємне спілкування, обмін досвідом та позитивними емоціями, єдність та дружба українських футболістів.

ЗМІ про мене
×