Нове обладнання для львівського госпіталю

Нове обладнання для львівського госпіталю

Бізнесмен, меценат та президент футбольного клубу «Рух» Козловський Григорій Петрович разом з благодійною організацією «Рух у майбутнє» закупив сучасне медичне обладнання для військового госпіталю Львова. Були куплені нейрохірургічний мікроскоп та наркозо-дихальний апарат загальною вартістю приблизно 4 мільйона гривень. Це суттєва допомога не лише госпіталю, а й нашій країні на шляху до бажаної перемоги над окупантами. Адже в львівському госпіталі проходять лікування та реабілітацію військові, які захищають нашу землю ціною свого здоров’я та навіть життя. 

«Це наш внесок у майбутню перемогу, так ми допомагаємо нашим військовим боротися з тою нечистю, яка напала на нашу землю», – Козловський Григорій.

При передачі медичного обладнання Григорій Петрович сказав, що настане час та українці проведуть «матч перемоги» над окупантами. Матч, і навіть не один, буде обов’язково та незабаром. Це буде особливий та пам’ятний день, день нашого сильного та незламного українського народу, день нашої свободи та любові до життя. Ми повинні робити все можливе та неможливе, надавати допомогу тим, хто її потребує в цей складний час. У кожного повинен бути свій фронт та внесок в нашу спільну перемогу.

Шпур Олег, представник та співзасновник організації «Рух у майбутнє» розповів, що фонд допомагає не лише військовим госпіталям та бійцям, а й дітям-біженцям, які через цю страшну війну змушені були покинути рідну домівку (деякі навіть її втратили). В цей тяжкий час, на його думку, ми повинні допомагати один одному та спільними зусиллями пришвидшувати нашу перемогу.


Оригінал статті: https://zaxid.net/kozlovskiy_podaruvav_lvivskomu_gospitalyu_obladnannya_na_4_mln_grn_n1546592

ЗМІ про мене
×