Григорій Козловський знову був відзначений за допомогу армії

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський знову був відзначений за допомогу армії
Григорій Козловський знову був відзначений за допомогу армії

Екс-президент львівського футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський отримав чергові нагороди за допомогу ЗСУ – медаль, грамоти та інші нагороди.

Зокрема, від тво командувача Сухопутними військами Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка Григорій Козловський отримав заохочувальну відзнаку-медаль «За особливу службу ІІІ ступеня».

Григорій Козловський отримав заохочувальну відзнаку-медаль «За особливу службу ІІІ ступеня»

Також бізнесмен отримав подяку від 45-ї Окремої артилерійської бригади. «Командування 45 Окремої артилерійської бригади висловлює Вам щиру подяку за надання допомоги нашій військовій частині. У цей важкий для України час Ваш внесок у розвиток та становлення матеріальної бази дає можливість військовослужбовцям частини якісно виконувати завдання із захисту незалежності України, миру і спокою українських громадян. Висловлюємо щиру подяку за розуміння та ставлення з повагою до нелегкої служби українських вояків», – йдеться у тексті відзнаки, підписаним командиром 45 ОАБр полковником Олегом Файдюком.

Подяка від 45-ї Окремої артилерійської бригади Григорію Козловському

Крім того, подяку «За вагому участь у формуванні бригади, дієвий внесок у справі знищення ворога та активну допомогу українському війську в боротьбі за нашу перемогу» Григорію Козловському висловили бійці 47-ї артилерійської бригади.

За вагому участь у формуванні бригади, дієвий внесок у справі знищення ворога та активну допомогу українському війську в боротьбі за нашу перемогу» Григорію Козловському висловили бійці 47-ї артилерійської бригади

Грамота надійшла екс-президенту футбольного клубу «Рух» і від 184-го Навчального центру – «За тісну співпрацю та надання волонтерської матеріальної допомоги». А Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки висловив подяку Григорію Козловському «за тісну та багаторічну співпрацю, активну життєву і громадську позицію, патріотизм, надзвичайну самовіддану працю щодо сприяння та допомоги Збройним силам України».

Грамота від 184-го Навчального центру – «За тісну співпрацю та надання волонтерської матеріальної допомоги» Григорію Козловському

«З самого початку повномасштабного вторгнення я як бізнесмен та громадянин, і футбольний клуб «Рух», яким я опікуюсь, допомагали українській армії та вимушеним переселенцям. Кожен наближає перемогу, як може, і я та мої соратники обрали свій шлях благодійності. Маючи достатній рівень поінформованості про потреби армії, ми збираємо запити щодо актуальних потреб та задовольняємо їх якомога швидше. Для мене велика честь отримати за свій скромний внесок стільки теплих слів вдячності та нагород», – підкреслив Григорій Козловський.

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки висловив подяку Григорію Козловському

Це не перша нагорода колишнього президента футбольного клубу «Рух» за підтримку ЗСУ. У травні він отримав «Знак пошани» за вагомий внесок і допомогу Збройним силам України. Це найвища нагорода для цивільних.

ЗМІ про мене
×