Григорій Козловський у день звільнення Херсону долучився до благодійного заходу на підтримку ЗСУ

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський у день звільнення Херсону долучився до благодійного заходу на підтримку ЗСУ
Григорій Козловський у день звільнення Херсону долучився до благодійного заходу на підтримку ЗСУ

Благодійний вечір-аукціон на підтримку ЗСУ «Перемога починається з тебе» відбувся в  Emily Resort. Усі бажаючі могли взяти участь у розіграші 100 унікальних, цінних та ексклюзивних лотів. Кошти від їх продажу підуть на потреби Збройних сил України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, загонів територіальної оборони та Гірської дитячої школи мистецтв на Луганщині.Благодійний аукціон пройшов за ініціативи мецената Григорія Козловського під патронатом голови Львівської ОВА Максима Козицького та міського голови Львова Андрія Садового. Підтримали акцію благодійні фонди «Рідна Оболонь», «Культурні новації» та «Княжа Україна».

Юлія Думанська і Григорій Козловський

Григорій Козловський вважає  символічним, що благодійни аукціон пройшов саме в день звільнення Херсону від окупантів.

«Ми ніколи не переставали допомагати нашій армії. Тим більше в такий хороший день, коли наші військові зайшли в Херсон. Я дуже тішуся з того, що Emily Resort, футбольний клуб «Рух» і мої друзі доклалися до цього та ще додали маленьку краплинку в ту чашу перемоги, яка на нас чекає в майбутньому. Ті гроші, які нам дає Боженька, ми маємо вкладати в правильні історії, в добрі справи. А захист території нашої Неньки-України – це є найбільша перемога та найбільший лот у цій війні. Пророчими виявилися слова Степана Бандери, який сказав унікальну фразу: «І настане час, коли один скаже: «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть «Героям слава!» Ми непереможні, і кожен українець на своєму фронті виконує для загальної нашої перемоги свою частку роботи», – заявив меценат.

Григорій Козловський, Юлія Думанська

Що купила на аукціоні родина Григорія Козловського?

Родина Козловських придбала на аукціоні експонатів на суму понад 30 тисяч доларів. Всі лоти унікальні. Вони мають культурну та історичну цінність. Їх надали колекціонери та меценати з приватних колекцій. Це старовинні ікони, ексклюзивні картини та древні стародруки.

«Кожна робота, яка тут виставлена, може стати окрасою будь-якого музею. Тому нам треба у Львові більше сучасних якісних музеїв, щоби ці прекрасні твори бачив увесь світ. Увага до українських стародруків, антикварних речей буде зростати з кожним роком. Насправді це не вдячна справа організовувати такі речі, тому що ніхто тебе не бачить і не похвалить. Але Бог бачить, він похвалить», – вважає міський голова Львова Андрій Садовий.

Один з лотів, була книга датована 1663-го роком та видана у Львові типографією Львівського Братства першодрукарем Іваном Федоровим. Також серед експонатів – «Євангеліє» 1891-го рокут і бронзова булава XII століття.

Благодійний вечір-аукціон на підтримку ЗСУ «Перемога починається з тебе»

«Дуже багато лотів, які ми сьогодні придбали, передамо на благочинність, зокрема, церковні речі, «Євангеліє» для Хресної ходи отримають церковні організації, щоби вони там знайшли своє місце, адже саме там їхнє місце. А «Кобзар», я думаю, залишимо для наших дітей, як пам’ять про українську культуру і про те, що він теж став тієї частинкою, яка привела нас до перемоги. Направду зараз на нашу армію донатить кожен українець без винятку – хтось гривню, хтось десять, а хтось тисячу та більше. Ми щодня повинні показувати свою підтримку та не зупинятися. Боротьба триває, і поки ми не повернули всі свої землі та всіх своїх людей додому, ми не зупинимося», – повідомила президентка «Руху» Юлія Думанська.

Серед лотів благодійного аукціону також унікальні воєнні трофеї, які здобули українські військові, звільняючи від окупантів, наприклад, острів Зміїний. У списку були колекційні монети, шпаги та запальнички з підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та начальника ГУР Міноборони України Кирила Буданова.

«Символічно, що аукціон відбувся в той день, коли ми ввійшли в Херсон, а цей вечір організували на підтримку наших збройних сил. Це дуже важливо. Не обов’язково вигравати та купувати лоти. Сама участь у цій акції – це вже підтримка. Але якщо є можливість допомогти – варто включатися та допомагати. Дякую організаторам за те, що вони роблять дуже правильні речі: підтримують українське військо в той час, коли це важливо. Дякую кожному, хто бере участь, – таким чином він засвідчує свою підтримку. А разом – ми непереможні», – заначив  голова Львівської обласної військово-цивільної адміністрації Максим Козицький.

Під час двох попередніх вечорів-аукціонів, які відбулися в Києві та Полтаві, для ЗСУ зібрали майже 7 мільйонів гривень. Цього разу після заходу у Львові, на потреби українського війська піде близько 4,5 мільйона гривень.

«Усі ми розуміємо, що війна триває, і кожен на своєму фронті повинен працювати заради нашої перемоги. Це вже третій такий захід, раніше такі акції відбувалися в Полтаві та Києві. Там ми зібрали понад 7 мільйонів гривень, на ці кошти закупили тепловізори, бронежилети, генератори й інше, що зараз потрібне нашим захисникам. Наша мета – підтримка ЗСУ. Ми провели вечір-аукціон у чудовому місці, аналогів йому в Україні немає. Це ініціатива Григорія Козловського, велика йому подяка. Він усіляко сприяв організації цього процесу», – говорить голова Благодійного фонду «Культурні новації» Владислав ТРУБІЦИН.

Андрій Садовий, Владислав Трубіцин

Із задоволенням приєднався до благодійного аукціону в  Emily Resort головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч.  «Це варто зробити та допомогти настільки, наскільки ми можемо, бо причина є дуже вагома. Знаємо, наскільки важливим є боротьба за нашу свободу, аби ми почувалися вільними в Україні», – зазначив  Ігор Йовічевіч.

ЗМІ про мене
×