Григорій Козловський передав Збройним Силам України 6 вантажівок

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський передав Збройним Силам України 6 вантажівок
Григорій Козловський передав Збройним Силам України 6 вантажівок

Кожен українець, як може, прискорює нашу перемогу. Футбольний клуб «Рух» передав львівським бригадам 6 військових вантажівок, екскаватор, сітки та 20 радіостанцій.

Наш футбольний клуб не виділяється з проблем, які існують у нашій країні. Ми раді допомогти нашій армії. Я радий вам повідомити, що ми придбали 6 нових військових вантажівок з Італії. Я спілкувався з нашими військовими, вони задоволені. Ми розмістили логотип клубу на автомобілях, тому що ми раді бути маленькою частиною цих воїнів, які зараз на фронті.

Буде бій і цей бій буде для нас переможним! Дякую тим людям, які зараз борються за нашу незалежність. Це маленька подяка великим людям, завдяки яким ми можемо повноцінно жити, займатися улюбленою справою та грати у футбол. Знаю, що серед наших бійців багато вболівальників різних клубів, яким не байдужа доля не лише країни, а й українського футболу. Чекаємо всіх з перемогою! Хай повертаються живі та здорові!

Це вже не перша благодійна акція футбольного клубу «Рух». Раніше для потреб ЗСУ було передано 250 артилерійських планшетів, 2 багатофункціональні навчальні комплекси, 70 радіостанцій, 50 генераторів, близько 2 тисяч тральщиків, сотні болгар, ноутбуків і планшетів, мінівенів, 15 легкових автомобілів.

Разом ми прискорюємо перемогу як можемо! Слава Україні!

Події
×