Григорій Козловський: «Ми всі заточені на Перемогу!»

Григорій Козловський: «Ми всі заточені на Перемогу!»

Зимові колеса – нагальна потреба для ЗСУ. Вантажівки потрібно «перевзувати». Але це стало проблемою для 45-та окремої артилерійської бригади ЗСУ. Виявилося, що потрібні шини для військових вантажівок постачали з недружньої Білорусі. Колеса довелося шукати.

Григорій Козловський зізнався, що навіть не уявляв, що такі шини є дефіцитом на українському ринку.  «Постійно спілкуюся з Маркіяном Лопачаком, він є моїм головним координатором щодо проблем, які потрібно закривати в «45-ці». На теперішній момент проблема номер один – колеса до вантажівок, тому що є великий розхід, зокрема, через осколки. Навіть не міг подумати, що в Україні фактично немає таких коліс. Ми знайшли вже 40 комплектів, 20 є тут, іще 20 доїжджає», – повідомив меценат Григорій Козловський.

Григорий Козловский

Окрім шин львівський меценат придбав свердлильний верстат та гідравлічний прес. Тепер, за словами військових, у них є повноцінний шиномонтаж. «Дуже важливим для нас є гідравлічний прес, тому що ми будемо запускати ремонтну майстерню. Ми маємо з минулої партії допомоги шиномонтаж, шинобалансувальний стенд. Тому матимемо повноцінний сервісний центр для обслуговування всієї техніки»,  повідомив начальник складу автомобільної служби 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ Роман Устрицький.

Григорий Козловский помощь ВСУ

Також Григорій Козловський придбав обладнанню верхолаза для виконання спеціальних завдань. В перспективі очікується значне поповнення 45-ї бригади – багатоцільвий безпілотник «Посейдон». Це найкращий розвідувальний безпілотний комплекс.

Григорій Козловський

“Футбольний клуб «Рух» налаштований націоналістично, це бандерівський, по-справжньому львівський, галицький клуб. Ми всі заточені на Перемогу та на те, щоби допомагати нашим славним воїнам. А запах цієї Перемоги вже відчутний. І жодні блекаути чи обстріли українців нас не злякають», – зазначив Григорій Козловський.

Григорій Козловський ЗСУ

Безпілотник «Посейдон» має дальність роботи до 150 кілометрів. Може підніматися на висоту – до 4000 метрів. Комплекс складається з 3-х безпілотників оснащених засобами захисту від РЕБ,  ізраїльською оптикою та тепловізійними камерами. Експерти називають «Посейдони» одними з найвищих технічних і високотехнологічних безпілотників у своєму класі.

Допомога Григорія Козловського ЗСУ

ЗМІ про мене
×