Григорій Козловський, Emily Resort та ФК «Рух» долучилися до проведення «Ігор Нескорених»

  • Головна
  • Статті
  • Григорій Козловський, Emily Resort та ФК «Рух» долучилися до проведення «Ігор Нескорених»
Григорій Козловський, Emily Resort та ФК «Рух» долучилися до проведення «Ігор Нескорених»

У Львові у всеукраїнських змаганнях «Ігор Нескорених» (Invictus Games) узяли участь 223 спортсмени у 9-ти видах спорту. Це відбір на міжнародні старти «Ігор Нескорених», які цьогоріч відбудуться в Дюссельдорфі (Німеччина).

Ігри Нескорених волейбол

Денис РИНСЬКИЙ, івент-директор відпочинкового комплексу Emily Resort«Для нас велика честь приймати таку подію національного значення. Засновник футбольного клубу «Рух» (Львів) Григорій Козловський завжди ставиться з максимальною ініціативою та підтримкою до таких подій. Тим більше, що «Ігри Нескорених» – це знакове явище. Ми не могли залишитися осторонь цього. Відповідно, Emily Resort усіма своїми можливостями, всіма ресурсами нашої інфраструктури підключилося та допомогло в реалізації цього заходу. Наша команда має великий досвід в організації таких подій. Ми зі свого боку зробили так, щоби цей захід максимально комфортно та професійно відбувся в нас на території – з точки зору прийняття спортсменів, проведення спортивної частини, перебування тут і логістики. Вважаю, що все вийшло на високому рівні».

Ігри Нескорених

Invictus Games – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів, які отримали травми під час виконання службових обов’язків.

Ігри Нескорених стрільба з лука

У Львові спортсмени змагалися у стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, паверліфтингу, веслуванні у приміщенні, волейболі сидячи, плаванні, настільному тенісі та баскетболі на візках. За підсумками змагань оберуть 24-ох спортсменів, які представлять Україну в Дюссельдорфі у вересні. Їхні імена оголосять у червні.

Ігри Нескорених настільний теніс

Змагання з настільного тенісу, баскетболу на візках і волейболу відбулися в спорткомплексі Emily Resort. Тут також забезпечили проживання, харчування спортсменів та івент-холом для проведення офіційних заходів «Ігор Нескорених».

Ігри Нескорених волейбол

Денис РИНСЬКИЙ: «Упродовж трьох днів у нас відбулося декілька подій: церемонії відкриття та закриття «Ігор Нескорених», а також спортивна частина. Найбільшу роль зіграла наша спортарена, тому що зал призначений для десятків видів олімпійських видів спорту за всіма стандартами. Також для того, щоби зібрати всіх та наголосити на важливості цієї події, наш івент-хол став найкращим місцем. І я думаю, що нам добре вдалося все організувати. Наявність такої еко-системи на одній території, як у нас, вражає багатьох організаторів. В тому і задумка – все в одному місці для того, щоби зручно, швидко й ефективно проводити будь-які заходи та не розпорошувати свої зусилля на логістику, поїздку містом чи якісь інші складні процеси. Всі оцінили високий рівень нашої локації, те, як ми поставилися до організації. До того ж, у нас новий зал, інфраструктура – все на найвищому рівні».

Ігри Нескорених для військовослужбовців

«Ігри Нескорених» започаткував британський принц Гаррі 2014-го року. Україна вперше виступила на цих змаганнях 2017-го в Торонто (Канада). 2022-го на Invictus Games у Гаазі (Нідерланди) наша команда виборола 16 медалей: по 5 золотих і срібних, а також 6 бронзових.

Ігри Нескорених у Львові

Шанси на нагороди мають і ті, хто змагався у Львові на українських «Іграх Нескорених», до організації яких значним чином долучилися футбольний клуб «Рух», його засновник Григорій Козловський і Emily Resort.

Григорій Козловський на Іграх нескорених

Антон НІКУЛІН, начальник управління спорту департаменту розвитку Львівської міської ради: «Спортивна складова на «Іграх Нескорених» відходить на другий план. Тут відбувається реабілітація засобами спорту. Тому на міжнародні змагання поїдуть різні люди – не обов’язково той, хто показав максимальний спортивний результат, а ті, комі це найбільше потрібно для адаптації до життя. До української команди ввійдуть 24 особи, і ми буде за них вболівати вже безпосередньо на змаганнях в Дюссельдорфі».

Ігри Нескорених для військовослужбовців

Юлія ЛАПУТІНА, міністр у справах ветеранів України: «Тут присутні люди, які є нашими чинними військовослужбовцями, а також ветеранами, серед них – і чоловіки, і жінки. Вони зазнали поранень, і саме пересилення себе та заходження в інший виді діяльності, яким є спорт і фізична активність, – це вже перемога над собою».

Ігри Нескорених для військовослужбовців

Олександр «ТЕРЕН» БУДЬКО, учасник «Ігор Нескорених»: «Тут усе дуже згуртовано та командно, дуже приємна атмосфера, жодної конкуренції не відчутно. Тому тут і відчувається, власне, той дух нескорених, який присутній у всіх іграх».

Ігри Нескорених для військовослужбовців

Євген ОЛЕКСЕНКО, учасник «Ігор Нескорених»: «Відчуваєш себе, як удома, домашня дружня атмосфера. Але все одно змагальність тут існує, дуже добре, коли ти серед своїх змагаєшся, перемагаєш, покращуєш свої результати. Це завжди потрібно для реабілітації. Бо насправді я, ще тоді, коли став інвалідом війни 2015-го року, частину свого здоров’я повернув саме через змагання. Ігри показують, що не треба падати духом, треба займатися собою. Навіть якщо тебе списала армія, це не означає, що треба ставити на собі хрест, поранення – це не вирок».

Ігри Нескорених

Андрій САДОВИЙ, міський голова Львова: «Декілька сотень сильних духом і фізично дівчат і хлопців приїхали до Львова та виборюють право представляти Україну в Дюссельдорфі. Наш обов’язок – допомогти їм, бо вони віддають за нас життя. Тому завдання міста – зробити, показати приклад, щоб інші міста та громади робили більше та краще».

Події
×